KONKURS - Weź udział w konsultacjach społecznych projektu I wygraj czytnik e-book z materiałami informacyjnymi !!!!! 2012-03-15
Wszystkich zainteresowanych podzieleniem się z nami swoją opinią dotyczącą wypracowanych przez ekspertów kierunków w jakich zmierzać będzie szkolnictwo wyższa na Mazowszu zapraszamy do wzięcia udziału w konsultacjach i konkursie.

Na platformie Konsultacji Społecznych "Akademickie Mazowsze 2030" przygotowaliśmy dla Państwa cztery prezentacje pokazujące nowe uwarunkowania środowiskowo - ekonomiczne, nowy model uczelni i absolwenta. 

 

Chcielibyśmy zaporsić Państwa do zapoznania się z materiałami oraz wyrażenia swojej opinii na ich temat. Prosimy o wypełnienie wszystkich czterech ankiet oraz zapraszamy do wzięcia udziału w dyskusji na Forum konsultacji społecznych. 

 

W podziękowaniu za wspólną pracę dla 30 osób, które wypełnią wszystkie cztery kwestionariusze i jako pierwsze przyślą odpowiedzi przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody - czytniki e-booków z pełną dokumentacją projektową.

 

O kolejności decyduje data nadesłania ostatniego, wypełnionego kwestionariusza. Dodatkowo dla osób szczególnie aktywnych na forum przewidzieliśmy dodatkowe nagrody.

 

Zaloguj się na platformie http://konsultacje.akademickiemazowsze2030.pl i weź udział w konsultacjach !!!!!


powrót